Змішувач Domino Bilbao DBB-102N Euro
Фото 5 |
Domino Bilbao DBB-102N Euro |
|
В комплекті настінний утримувач для ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Bilbao DBB-102N Euro
Усі ціни 9 →Domino Змішувач для ванни DOMINO BILBAO DBB-102N EURO | 885 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO BILBAO DBB-102N EURO 000024619 | 1 068 грн. |
Смеситель для ванны Domino Bilbao DBB-102N Euro 000024619 | 908 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO BILBAO DBB-102N EURO 97949003041925534 | 1 068 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO BILBAO DBB-102N EURO | 1 057 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →