Змішувач Domino Prestige DPS-222
Фото 4 |
Domino Prestige DPS-222 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Prestige DPS-222
Усі ціни 18 →Змішувач для гігієнічного душу DOMINO PRESTIGE DPS-222 на умивальник із лі | 1 571 грн. |
Смеситель для умывальника Domino Prestige DPS-222 с гигиенической лейкой, | 1 203 грн. |
Domino Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-222 з гігієничною лійк | 1 134 грн. |
Змішувач для раковини DOMINO PRESTIGE DPS-222 000020484 | 1 571 грн. |
Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-222 з гігієнічною лійкою, шла | 1 571 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →