Змішувач Domino DK-H1-1
Фото 10 |
Domino DK-H1-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino DK-H1-1
Усі ціни 26 →Змішувач на кухню двовентильний DOMINO DK-H1-1-CHROM хром силумін 00001328 | 510 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO DK-H1-1-GREEN | 520 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO DK-H1-1-CHROM 000013284 | 510 грн. |
Змішувач для кухні Domino DK-H1-1-GREEN, хрестик кераміка | 520 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO DK-H1-1-GREEN 8694900303531 | 510 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →