Змішувач Domino Malibu DMM-104 (000022576)
Фото 6 |
Domino Malibu DMM-104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Malibu DMM-104
Усі ціни 7 →Змішувач одноважільний настінного монтажу DOMINO MALIBU DMM-104 хром силум | 1 078 грн. |
Domino Змішувач для кухні зі стіни DOMINO MALIBU DMM-104 | 848 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO MALIBU DMM-104 000022576 | 1 078 грн. |
Смеситель для кухни со стены Domino Malibu DMM-104 000022576 | 970 грн. |
Змішувач для кухні зі стіни DOMINO MALIBU DMM-104 97949003041923623 | 1 078 грн. |
Змішувач для кухні зі стіни DOMINO MALIBU DMM-104 | 1 067 грн. |
Змішувач для кухні зі стіни DOMINO MALIBU DMM-104 | 1 078 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →