Соковитискач Domotec MS 5220
Domotec MS 5220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5220
Усі ціни 26 →Соковитискач 600Вт ms-5220 ТМDomotec | 1 944 грн. |
Соковитискач Domotec MS-5220 600W Харчовий пластик | 2 076 грн. |
Соковитискач Domotec MS-5220 600 Вт | 2 434 грн. |
Соковитискач центробіжний Domotec MS-5220 600 Вт та об'ємом резервуара для | 1 799 грн. |
Електричний соковитискач Domotec MS-5220/3513 2 швидкості PA-638 віджиму 6 | 1 539 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →