Свердловинний насос Dongyin 777111
Відео 2 |
Dongyin 777111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777111
Усі ціни 11 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.25 кВт 80 л/хв 777111 | 4 235 грн. |
Насос центробежный Dongyin 0.25кВт H 33(27)м Q 80(50)л/мин (777111) | 4 945 грн. |
Dongyin Dongyin 3.5SDm3/6 (777111) 777111 | 5 087 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.25кВт H 33(27)м Q 80(50)л/хв d94мм (777111) | 5 087 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.25кВт H 33(27)м Q 80(50)л/хв Ø94мм (777111) | 4 395 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777111:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777111
Ціни на Dongyin 777111 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777111 | від 4 235 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777112 | від 4 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777113 | від 5 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777114 | від 6 328 грн. | 2 пропозиції | ||
Dongyin 777115 | від 6 839 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →