Свердловинний насос Dongyin 777134
Dongyin 777134 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777134
Усі ціни 8 →Dongyin насос центробежный 1.5кВт H 131 (777134) | 9 733 грн. |
Dongyin Dongyin 4SDm4/18 (777134) 777134 | 9 987 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.5кВт H 131(93)м Q 100(67)л/хв d102мм (777134) | 9 744 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 4SDm4/18 (777134) 4SDm4/18 (7771 | 8 629 грн. |
Насос Dongyin 777134 Центробіжний 1.5кВт H 131(93)м Q 100(67)л/хв Ø102мм ( | 9 744 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Dongyin 777134
Ціни на Dongyin 777134 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777131 | від 5 395 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777132 | від 6 313 грн. | 7 пропозицій | ||
Dongyin 777133 | від 7 478 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777134 | від 8 629 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →