Свердловинний насос Vitals 3DV 75-3836r (148543)
Фото 3 |
Vitals 3DV 75-3836r 38 м 2.16 м³/год 56 м 2.4 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3DV 75-3836r
Насос погружной скважинный вихревой Vitals aqua 3DV 75-3836r | 4 413 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3DV 75-3836r 148543 | 4 429 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Vitals Aqua 3DV 75-3836r (148543) | 4 424 грн. |
Насос занурювальний вихровий свердловинний Vitals aqua 3DV 75-3836r (21-56 | 5 695 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3DV 75-3836r | 5 359 грн. |
Модификації Vitals 3DV 75-3836r
Ціни на Vitals 3DV 75-3836r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3DV 75-3836r | від 4 413 грн. | 5 пропозицій | ||
Vitals 3DV 100-5640r | від 4 922 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →