Свердловинний насос Dongyin 777102
Dongyin 777102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777102
Усі ціни 8 →Dongyin насос центробежный 0.37кВт H 60(46)м Q 45(30)л/мин (777102) | 4 893 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.37кВт H 60(46)м Q 45(30)л/хв Ø80мм (777102) | 4 338 грн. |
Насос Dongyin 777102 Центробіжний 0.37кВт H 60(46)м Q 45(30)л/хв Ø80мм (3S | 4 899 грн. |
Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 0.37кВт H 60(46)м Q 45(30)л/мин Ø | 5 021 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 3SDm1.8/14 (777102) | 5 021 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777102:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777102
Ціни на Dongyin 777102 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777101 | від 4 267 грн. | 3 пропозиції | ||
Dongyin 777102 | від 4 338 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777103 | від 5 017 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777104 | від 5 524 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777105 | від 7 498 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777106 | від 8 848 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →