Свердловинний насос Dongyin 778124
Dongyin 778124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778124
Усі ціни 6 →Dongyin насос центробежный 0.92кВт H 105(82)м Q 55(35)л/мин mid (778124) | 5 817 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 0.92 кВт. (778124) | 5 745 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 0.92кВт (778124) | 5 745 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.92кВт H 105(82)м Q 55(35)л/хв Ø102мм mid (77 | 4 964 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 0.92 кВт H 105(82) м Q 55(35) л/мин ?102 | 5 745 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Dongyin 0.92 кВт H 105 (82) м Q 55 (35) л | 5 745 грн. |
Модификації Dongyin 778124
Ціни на Dongyin 778124 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778123 | від 5 141 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778124 | від 4 964 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778125 | від 5 269 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778126 | від 6 084 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778127 | від 6 606 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →