Свердловинний насос Vitals 4DV 2032-1.3r
Vitals 4DV 2032-1.3r 54 м 3.24 м³/год 96 м 3.06 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 4DV 2032-1.3r
Усі ціни 14 →Насос занурювальний вихровий свердловинний Vitals aqua 4DV 2032-1.3r 47619 | 6 069 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 4DV 2032-1.3rc 48639 | 4 893 грн. |
Насос погружной скважинный вихревой Vitals aqua 4DV 2032-1.3r | 5 422 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Vitals Aqua 4DV 2032-1.3r (47619) | 5 360 грн. |
Насос занурювальний вихровий свердловинний Vitals aqua 4DV 2032-1.3r (21-5 | 7 385 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Vitals 4DV 2032-1.3r
Ціни на Vitals 4DV 2032-1.3r |
---|---|---|---|---|
Vitals 4DV 2023-0.75r | від 3 692 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitals 4DV 2032-1.3r | від 4 600 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →