Свердловинний насос Dongyin 778123
Dongyin 778123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778123
Dongyin насос центробежный 0.75кВт H 84(65)м Q 55(35)л/мин mid (778123) | 5 206 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 0.75кВт (778123) | 5 141 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 0.75 кВт H 84(65) м Q 55(35) л/мин ?102 м | 5 141 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Dongyin 0.75 кВт H 84 (65) м Q 55 (35) л/ | 5 141 грн. |
Модификації Dongyin 778123
Ціни на Dongyin 778123 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778123 | від 5 141 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 778124 | від 4 964 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778125 | від 6 391 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 778126 | від 6 084 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778127 | від 6 606 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →