Штампований диск Dotz Dakar 7x16/5x114,3 ET36 DIA66,1
Відео 2Фото 4 | від 4 330 до 7 695 грн. Порівняти ціни 34 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації Dotz Dakar 40
Характеристики
Dotz Dakar 7x16/5x114,3 ET36 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Dakar 7x16/5x114,3 ET36 DIA66,1
Сортувати
Стальные диски Dotz Dakar R16 W7 PCD5x114.3 ET36 DIA66.1 (black) 100159238 | 5 195 грн. |
Dotz Dakar R16 W7 PCD5x114,3 ET36 DIA66.1 Black | 5 285 грн. |
Диски Dotz Dakar 7x16 5x114,3 ET36 DIA66,1 (silver) | 5 193 грн. |
Dotz Dakar (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET36 DIA66.1) silver | 5 069 грн. |
Dotz Dakar 7x16 5x114.3 ET36 DIA66.1 S | 4 330 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі