Литий диск Rial Astorga 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 3Фото 19 | від 4 609 до 6 499 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Rial Astorga 68
Характеристики
Rial Astorga 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Astorga 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Rial Astorga R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (graphite) 10020 | 4 653 грн. |
Rial Astorga R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 polar silver | 5 910 грн. |
Диски Rial Astorga 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA66,1 (black) | 4 656 грн. |
Rial ASTORGA Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) | 6 099 грн. |
Rial Astorga 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA66.1 DBK | 5 080 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі