Штампований диск Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET30 DIA67
Відео 2Фото 4 | від 3 396 до 7 544 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Dotz Dakar 40
Характеристики
Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET30 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET30 DIA67
Сортувати
Стальные диски Dotz Dakar R16 W7 PCD6x139.7 ET30 DIA67.1 (black) 100067094 | 3 600 грн. |
Dotz Dakar R16 W7 PCD6x139,7 ET30 DIA67.1 Silver | 5 285 грн. |
DOTZ Dakar 7,0x16/6x139,7 D67,0 ET30 B | 3 553 грн. |
Dotz Dakar (R16 W7.0 PCD6x139.7 ET30 DIA67) черный | 3 437 грн. |
Диски Dotz Dakar 7x16 6x139,7 ET30 DIA67,1 (black) | 3 420 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі