Штампований диск Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET36 DIA106
Відео 2Фото 4 | від 4 971 до 7 907 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації Dotz Dakar 39
Характеристики
Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET36 DIA106 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Dakar 7x16/6x139,7 ET36 DIA106
Сортувати
Dotz DAKAR Silver - Offroad Stahlfelge (R16 W7.0 PCD6x139.7 ET36 DIA106) | 7 599 грн. |
Dotz Dakar R16 W7 PCD6x139.7 ET36 DIA106.1 Matt Black O6RPDB36 | 5 022 грн. |
Dotz Dakar Dark black R16 W7.0 PCD6x139.7 ET36 DIA106.0 | 5 965 грн. |
Dotz DakaR (7J x 16 6x139.7 ET36 DIA106.1 Silver) | 6 073 грн. |
Dotz DAKAR DARK Matt Black - Offroad Stahlfelge (R16 W7.0 PCD6x139.7 ET36 | 6 099 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі