Вантажна шина Double Road DR836 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Double Road DR836 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Double Road 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Double Road.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Double Road DR836 385/65 R22.5 160K
Double Road DR836 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 304 грн. |
Double Road Double Road DR836 (ведущая) 385/65 R22.5 160K | 10 682 грн. |
Шина Double Road DR836 (провідна) 385/65 R22.5 160K | 10 703 грн. |