Вантажна шина Doublestar TTX108 435/50 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar TTX108 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar TTX108 435/50 R19.5 160J
Double Star TTX108 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 10 800 грн. |
Грузовые шины Doublestar TTX108 (рулевая) 435/50 R19.5 160J 1002241404 | 11 239 грн. |
Doublestar TTX 108 причіпна причіпна (435/50R19,5 160J) 390757 | 10 920 грн. |