Стайлер DSP 10049
DSP 10049 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 10049
Усі ціни 9 →Утюжок плойка випрямляч для волосся DSP 10049 з керамічним покриттям рожев | 605 грн. |
Утюжок плойка DSP 10049 Для випрямлення волосся | 519 грн. |
Плойка DSP 10049 випрямляч для волосся з керамічним покриттям Рожевий (116 | 454 грн. |
Плойка DSP 10049 випрямляч для волосся з керамічним покриттям Білий (11636 | 454 грн. |
Плойка DSP 10049 прасування професійний випрямляч для волосся зі швидким н | 499 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →