Стайлер DSP E-10017
Фото 8 |
DSP E-10017 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP E-10017
Усі ціни 17 →Плойка Випрямляч Для Волосся Dsp E-10017 Рожевий Випрямляч до 400 C 80 Вт | 1 199 грн. |
Плойка Випрямляч Для Волосся Dsp E-10017 Рожевий | 849 грн. |
Праска для волосся DSP D-10017 випрямляч керамічний з LCD дисплеєм 80Вт Чо | 1 239 грн. |
Праска для волосся DSP D-10017 випрямляч керамічний з LCD дисплеєм 80Вт Фі | 1 239 грн. |
Випрямляч керамічний для волосся DSP D-10017 з LCD дисплеєм, 80Вт, Чорний | 1 100 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →