Машинка для стрижки DSP E-90017
Фото 4 |
DSP E-90017 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP E-90017
Машинка для стрижки волосся професійна DSP E-90017 10 Вт провідна з петлею | 750 грн. |
Професійна стрижкова машинка DSP E-90017, Чорний | 778 грн. |
Професійна стрижкова машинка DSP E-90017 10 Вт Чорний | 891 грн. |
Професійна машинка для стрижки з насадками DSP E-90017 | 729 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP Е-90017 (2008414) | 753 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →