Машинка для стрижки DSP 90114
DSP 90114 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90114
Машинка для стриження волосся DSP 90114 | 398 грн. |
Бездротова машинка для стрижки волосся DSP 90114 | 669 грн. |
Машинка (тример) для стрижки волосся професійна DSP 90114 чорна 3W (24329- | 651 грн. |
Водонепроникна машинка для стрижки DSP 90114 | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →