Струни Dunlop Heavy Core 11-50 (DHCN1150)
Dunlop Heavy Core 11-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Heavy Core 11-50
Струны DUNLOP DHCN1150 HEAVY CORE ELECTRIC GUITAR STRINGS (11-50) | 315 грн. |
Струни Dunlop DHCN1150 Heavy Core 11-50 Heavier | 418 грн. |
Струни для електрогітар DUNLOP DHCN1150 HEAVY CORE ELECTRIC GUITAR STRINGS | 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →