Струни Dunlop Stainless Steel 5-String Bass Medium TB 45-125 (DBS45125T)
Dunlop Stainless Steel 5-String Bass Medium TB 45-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Stainless Steel 5-String Bass Medium TB 45-125
Струна для гітар Набір струн Dunlop DBS45125T Stainless Steel Medium 5 Tap | 1 780 грн. |
Струна для гитар Набор струн Dunlop DBS45125T Stainless Steel Medium 5 Tap | 1 785 грн. |
Dunlop DBS45125T Stainless Steel Medium 5 Tapered B (45-125) | 1 780 грн. |
Струни для бас-гітари DUNLOP DBS45125T STAINLESS STEEL MEDIUM 5-STRING TAP | 1 780 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →