Струни Dunlop Stainless Steel 6-String Bass Medium 30-130 (DBS30130)
Dunlop Stainless Steel 6-String Bass Medium 30-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Stainless Steel 6-String Bass Medium 30-130
Струна для гітар Набір струн Dunlop DBS30130 Stainless Steel Medium 6-Stri | 1 964 грн. |
Струна для гитар Набор струн Dunlop DBS30130 Stainless Steel Medium 6-Stri | 1 965 грн. |
Dunlop DBS30130 Stainless Steel Medium 6-String (30-130) | 1 964 грн. |
Струни для бас-гітари DUNLOP DBS30130 STAINLESS STEEL BASS 6-STRING (30-13 | 1 964 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →