Всесезонна шина Dunlop Grandtrek ST20 215/70 R16 99H
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Grandtrek ST20 215/70 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Grandtrek ST20 215/70 R16 99H
Усі ціни 24 →Dunlop GrandTrek ST20 215/70 R16 99H | 4 320 грн. |
Dunlop GrandTrek ST20 215/70 R16 99H | 3 410 грн. |
Dunlop GrandTrek ST20 215/70 R16 99H | 4 444 грн. |
Всесезонные шины Dunlop GrandTrek ST20 215/70 R16 99H 7979 | 4 342 грн. |
Dunlop GrandTrek ST20 (215/70R16 99H) | 4 195 грн. |
ще 19 пропозицій
0 1 3 12 |
Рекомендую к использованию. Проходимость отличная: асфальт, лес, поле, зимняя дорога -работают одинаково четко. У нас в Нижнем Новгороде таких я найти не смог. Отличные шины, использовал 7 лет и летом и зимой. Пробег на них составил - 75000 км. Но протектор стал лысеть, очень долго искал такие же, нашел в Москве. Зимой дорогу держат лучше шипованной резины. Японцы комплектуют ими Nissan X-trail при выпуске с завода. Нет недостатков, проверено русской дорогой! користуюся Dunlop Grandtrek ST20 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →