Всесезонна шина Kleber Citilander 215/70 R16 100H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Citilander 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Citilander 215/70 R16 100H
Усі ціни 36 →Шина Kleber Citilander 215/70 R16 100H | 3 971 грн. |
Kleber Citilander 215/70 R16 100H | 4 270 грн. |
Kleber Citilander 215/70 R16 100H | 4 320 грн. |
Kleber Citilander 215/70 R16 100H XL | 4 569 грн. |
Kleber Citilander (215/70R16 100H) | 4 088 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже понравилася ця гума! Поставивши її у жовтні (Кіа Соренто 4х4), вже у грудні з’їздивши на ній біля Карпати, Ясіня. На ділянці Київ-Івано-Франківськ постійно йшов дощ, після Франківська почався сніг. З мокрої дороги жодних проблем не відчув. Прекрасно тримає дорогу на засніженому асфальті, просто як укопана стоїть машина на своїй траєкторії. Таке враження, що це чисто зимові шини. На сухій дорозі теж усі ОК. Єдиний мінус – трохи додалося шуму від шин (як від зимових), але цей шум з'являється лише на невеликій швидкості. Чудово тримає дорогу Поки що немає Nick Kolesnyk: користуюся Kleber Citilander 235/60 R18 107V кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kleber Citilander 215/70 R16 100H
Ціни на Kleber Citilander 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Kleber Citilander 215/70 R16 100H | від 3 971 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →