Всесезонна шина Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H
MIRAGE Всесезона шин MIRAGE 215/70R16 100H | 2 482 грн. |
Шини Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H | 5 669 грн. |
Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H 648776 | 4 935 грн. |
Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H | 5 277 грн. |
Відеоогляди
Модификації Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H
Ціни на Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Mirage MR-HT172 215/70 R16 100H | від 2 482 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →