Зимова шина Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T
Відео 4Фото 14 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T 235/45 R17 97 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T
Усі ціни 17 →Dunlop Winter Maxx WM01 235/45 R17 97T XL | 4 774 грн. |
Dunlop Winter Maxx WM01 235/45 R17 97T XL | 4 840 грн. |
Dunlop Winter Maxx WM01 (235/45R17 97T) | 4 614 грн. |
Зимние шины Dunlop Winter Maxx WM01 235/45 R17 97T 1000628191 | 4 773 грн. |
Dunlop Winter Maxx WM01 235/45 R17 97T XL | 4 752 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T
Ціни на Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Maxx 235/45 R17 97T | від 4 594 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →