Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Dunlop SP SPORT MAXX RT2 225/45 R17 94Y XL FR (9011396371) | 5 200 грн. |
Dunlop Sport Maxx RT2 225/45 R17 94Y | 5 443 грн. |
Dunlop SPORT MAXX RT2 225/45 R17 94Y FR XL | 4 590 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 91Y | від 4 146 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94W | від 4 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94W BMW/Mini | від 3 470 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94W Run Flat | від 4 959 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y | від 4 590 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →