Батарейка Varta Longlife Power 12xAAA
Varta Longlife Power 12xAAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Longlife Power 12xAAA
Батарейка Varta AAA Varta LongLife Power * 12 (8+4) (04903121472) 04903121 | 429 грн. |
Varta AAA bat Alkaline 8+4шт HIGH ENERGY (04903121472) 4903121472 | 399 грн. |
Varta Батарейка Varta AAA Varta LongLife Power * 12 (8+4) (04903121472) 04 | 429 грн. |
Батарейка Varta Longlife Power AAA BLI 12 (8 + 4) Alkaline | 350 грн. |
Батарейка лужна Varta Longlife Power 4903 737 738 (High Energy), AAA/(L)R0 | 298 грн. |
Модификації Varta Longlife Power
Ціни на Varta Longlife Power |
---|---|---|---|---|
Varta Longlife Power 2xAAA | від 89 грн. | 3 пропозиції | ||
Varta Longlife Power 4xAAA | від 90 грн. | 11 пропозицій | ||
Varta Longlife Power 8xAAA | від 232 грн. | 4 пропозиції | ||
Varta Longlife Power 12xAAA | від 298 грн. | 5 пропозицій | ||
Varta Longlife Power 24xAAA | від 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →