Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Durun

Літня шина Durun RU06 315/35 R21 111W

Фото - Шини Durun RU06 315/35 R21 111W
Фото 15
Виберіть розмір шин
Durun RU06 315/35 R21 111W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
315 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
111
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
sdduruntyre.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Durun 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Durun.

Купити Durun RU06 315/35 R21 111W

Усі ціни 9 →

Durun RU06 315/35 ZR21 111W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 291 грн.

Durun RU06 (315/35R21 111W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 297 грн.

Шина Durun RU06 315/35 R21 111W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 909 грн.

Durun RU06 (315/35R21 111W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 064 грн.

Літня шина DURUN RU06 315/35R21 111W

Диаметр шины: 21" * Индекс нагрузки шины: 111/1090 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 35 * Сезонность шин: Летние ши... щены * Ширина шини: 315 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 315/35R21 * Додаткові маркування: XL *
Autotema.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 185 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Durun RU06 315/35 R21 111W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна