Дриль-шурупокрут DWT BM04-13 STG (749172)
Відео 2 |
DWT BM04-13 STG |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BM04-13 STG
Усі ціни 11 →Дриль електричний DWT BM04-13 STG | 1 567 грн. |
Дриль-шуруповерт DWT BM04-13 STG | 1 634 грн. |
Дриль-шуруповерт DWT BM04-13 STG | 1 499 грн. |
Дриль-шуруповерт DWT BM04-13 STG | 1 639 грн. |
Електричний Шуруповерт DWT BM04-13 STG | 1 686 грн. |
ще 6 пропозицій
На даний момент користуюся майже місяць, дриль-шурупокрут потужний, якщо є нормальна біта яка підібрана правильно, трищітка виставлена більше ніж потрібно, і друга передача, то ви не встигнете зрозуміти як вже звернули головку чорного саморіза) Є блокування шпинделя, тобто коли шурупокрут не працює, то він автоматично блокує патрон і той не провертається, легко так затискати оснастку. При натисканні кнопки пуску патрон далі вільно крутиться. Тут від шурупокрута по суті тільки трищітка та габарити, а в іншому це дриль, тому що немає автозупинки патрона при вимкненні пристрою. Тобто вісь ви закручуєте саморіз, відпустили кнопку, а патрон ще за інерцією докручує трохи ваш саморіз. Мені не критично, а хто працює з малим кріпленням, то я думаю критично. У мене тут є жовтий саморіз 24-25мм завдовжки, і ось це кріплення на яке розрахована мінімальна ступінь тріщітки, все що менше воно просто не відчує. Як отримаєте його то обов'язково заклейте скотчем наліпки з боків з інформацією, бо вони самі по собі від малого дотику вже стирають інформацію з себе, і немає виступів щоб коли ставиш на бік то не дряпало наліпки. Ще так виходить що якось досить добре гріються щітки у нього, хоча працює все нормально, не іскряти. Я правда не питавши про це продавця. Купував доречі на офіційному сайті dwt.com.ua за 1685 грн, доставка по-моєму була безкоштовна, а від за переказ коштів нова пошта зняла трохи. Ручка в комплекті добротна, при затяжці не відпустити шурупокрут. Потужний, навіть занадто. Добротна бокова ручка, якщо затягнути у передбачених пазах, то тримає міцно. Є автоблокування шпинделя у вимкненому стані, зручно змінювати оснастку. Биття патрона немає. Досить непогано гріються щітки, ну і трохи тяжкий. Проте для моїх цілей його вага не така критична. ADT: користуюся DWT BM04-13 STG менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →