Шурупокрут DWT ASS-20 D
Фото 2 |
DWT ASS-20 D акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT ASS-20 D
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний гвинтоверт DWT ASS-20 D | 2 084 грн. |
Акумуляторний Гайковерт (каркас) DWT ASS-20 D | 2 149 грн. |
Гайковерт акумуляторний (каркас) DWT ASS-20 D | 2 263 грн. |
Акумуляторний ударний гвинтоверт DWT ASS-20 D | 2 778 грн. |
Гайковерт акумуляторний ударний DWT ASS-20 D ORIGINAL(без аккумулятора) | 2 430 грн. |
Акумуляторний Гайковерт (каркас) DWT ASS-20 D | 2 154 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний ударний DWT ASS-20 D | 2 084 грн. |
Модификації DWT ASS-20 D
Ціни на DWT ASS-20 D |
---|---|---|---|---|
DWT ASS-20 D-2 BMC | від 4 687 грн. | 2 пропозиції | ||
DWT ASS-20 D | від 2 084 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →