Дриль-шурупокрут DWT ABS-12 E-2
DWT ABS-12 E-2 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT ABS-12 E-2
Усі ціни 6 →Дриль-шурупокрут DWT акумуляторний (ABS-12 E-2) | 2 200 грн. |
Шуруповерт акумуляторний DWT ABS -12E-2 (2 АКБ 12 В / 1.3 Ач) | 2 194 грн. |
Шуруповерт акумуляторний DWT ABS -12E-2 (2 АКБ 12 В / 1.3 Ач) | 2 199 грн. |
Шуруповерт акумуляторний DWT ABS -12E-2 (2 АКБ 12 В / 1.3 Ач) | 2 204 грн. |
Шурупокрут акумуляторний DWT ABS-12 E-2 | 1 679 грн. |
Акумуляторний дриль шуруповерт DWT ABS-12 E-2 | 1 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →