Намет Easy Camp Beach 50
Відео 1Фото 3 |
Easy Camp Beach 50
Призначення:пляжний намет
Сезонність:літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:1.1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Beach 50
Усі ціни 25 →Пляжная палатка Easy Camp Beach Grey/Sand (929589) 165664 | 1 519 грн. |
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) 929589 | 1 839 грн. |
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) | 1 599 грн. |
Палатка Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) 929589 | 1 599 грн. |
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) 929589 | 1 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →