ДБЖ Powercom SPT-1500 II LCD 1500 ВА
Відео 1Фото 5 |
Powercom SPT-1500 II LCD 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom SPT-1500 II LCD 1500 ВА
Усі ціни 16 →Powercom Powercom SPT-1500-II LCD | 12 750 грн. |
Powercom SPT-1500-II Lcd (SPT.1500.II.LCD) | 12 750 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom SPT-1500-II LCD Powercom (SPT.150 | 12 750 грн. |
Powercom SPT-1500-II LCD Powercom SPT.1500.II.LCD | 12 029 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom SPT-1500 II LCD
Ціни на Powercom SPT-1500 II LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom SPT-1000 II LCD 1000 ВА | від 10 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom SPT-1500 II LCD 1500 ВА | від 12 029 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom SPT-2000 II LCD 2000 ВА | від 13 332 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom SPT-3000 II LCD 3000 ВА | від 21 643 грн. | 16 пропозицій |