ДБЖ APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI 1500 ВА
Фото 13 |
APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI 1500 ВА
Усі ціни 6 →Линейно-интерактивный ИБП APC Easy UPS Line-interactive SMV 1500VA 230V wi | 29 332 грн. |
Apc Easy Ups Smv 1500Va 230V (Smv1500Cai) | 28 720 грн. |
Apc Easy Ups Smv 1500Va 230V (Smv1500Cai) | 29 438 грн. |
Apc Easy Ups Smv 1500Va 230V (Smv1500Cai) | 30 156 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Easy UPS Line-interactive SMV 1500VA 230V wit | 29 336 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Easy UPS Line-interactive SMV 1500VA 230V wit | 29 326 грн. |
Модификації APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI
Ціни на APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS SMV 750VA SMV750CAI 750 ВА | від 11 760 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SMV 1000VA SMV1000CAI 1000 ВА | від 15 680 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SMV 1500VA SMV1500CAI 1500 ВА | від 28 720 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SMV 2000VA SMV2000CAI 2000 ВА | від 39 320 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SMV 3000VA SMV3000CAI 3000 ВА | від 62 360 грн. | 3 пропозиції |