ДБЖ APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 ВА
Фото 7 |
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 ВА 1200 ВА1600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 ВА
Усі ціни 34 →ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI) | 28 679 грн. |
ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1600VA Sinewave8 Outlets AVR LCD interface BR1600S | 25 444 грн. |
APC BR1600SI | 25 168 грн. |
ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1600VA Sinewave8 Outlets AVR LCD interface (BR1600 | 25 444 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Back-UPS Pro BR 1600VA (BR1600SI) | 25 416 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI
Ціни на APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 ВА | від 18 820 грн. | 18 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 ВА | від 24 505 грн. | 34 пропозиції |