Поверхневий насос Pedrollo MK 5/5
22 396 грн. Купити! Вертикальний багатоступінчастий насос Pedrollo MKm 5/5 (43PM5005A1)Маркетплейс: Rozetka.ua V and TЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pedrollo MK 5/5 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo MK 5/5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом M — оснащені однофазним двигуном
Модификації Pedrollo MK 5/5
Ціни на Pedrollo MK 5/5 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo MK 3/6 | від 20 432 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MK 5/4 | від 18 328 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MK 5/5 | від 22 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo MK 5/7 | від 19 603 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MK 5/8 | від 23 078 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo MK 8/4 | від 19 061 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MK 8/5 | від 24 281 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MK 8/6 | від 21 356 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →