Кухарський набір Edenberg EB-3605
Фото 8 |
Edenberg EB-3605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3605
Усі ціни 20 →Набір кухонного приладдя 7 предметів Edenberg EB-3605A | 745 грн. |
EDENBERG EB-3605-Brown | 742 грн. |
Набір кухонних речей Edenberg EB-3605-Grey 7 предметів сірий | 814 грн. |
EDENBERG EB-3605-Black | 742 грн. |
EDENBERG EB-3605-Grey | 742 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →