Набір посуду Edenberg EB-4048
Фото 16 |
Edenberg EB-4048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4048
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-4048 | 3 795 грн. |
Набір каструль Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі з сотейником 1.9 | 3 299 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4048 | 3 627 грн. |
Набір каструль Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі з сотейником (EB | 3 685 грн. |
Універсальний набір каструль Edenberg EB-4048 12 предметів каструлі ковш с | 3 149 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →