Набір посуду Edenberg EB-5620
Фото 16 |
Edenberg EB-5620 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5620
Усі ціни 15 →Edenberg EB-5620 | 10 127 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям 15 предметів Edenberg EB-5620 | 4 499 грн. |
Набір посуду казанів 15 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 4 590 грн. |
Універсальний набір посуду Edenberg EB-5620 набір 15 предметів приладдя дл | 6 622 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-5620 15 предметів | 5 618 грн. |
ще 10 пропозицій
Комплектація:
- Ківш з кришкою 16 см, висота стінок 8.5 см, об'єм 1.2 л
- Каструля з кришкою 20 см, висота стінок 10.5 см, об'єм 2.2 л
- Каструля з кришкою 24 см, висота стінок 12 см, об'єм 4.1 л
- Каструля з кришкою 28 см, висота стінок 12.5 см, об'єм 6.3 л
- Сковорода 24 см, висота стінок 6.5 см, об'єм 2.2 л
- Сковорода 28 см, висота стінок 5.4 см, об'єм 2.5 л
- 2 бакелітові підставки
- Кухонна лопатка
- Ложка для спагеті
- Ополоник
РекомендуємоПорівняти в таблиці →