Набір посуду Edenberg EB-4054
Фото 13 |
Edenberg EB-4054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4054
Усі ціни 10 →Набір посуду Edenberg 12 предметів EB-4054 | 4 507 грн. |
EDENBERG EB-4054 | 4 111 грн. |
Набір посуду Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі з сотейником (EB-4 | 3 699 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 6 предметів Edenberg EB-4054 | 3 523 грн. |
Набір посуду кухонного Edenberg EB-4054 12 предметів бордовий | 4 076 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →