Набір посуду Edenberg EB-5645
Фото 22 |
Edenberg EB-5645 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5645
Усі ціни 11 →Набір каструль EDENBERG EB-5645 з керамічно-мармуровим покриттям 15 предме | 4 665 грн. |
Набір посуду Edenberg з 17 предметів із алюмінію з мраморним антипригарним | 4 950 грн. |
Набір посуду 17 предметів мармуровим антипригарним покриттям Edenberg EB-5 | 5 044 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-5645 17 предметів | 5 964 грн. |
Набір посуду 17 предметів Edenberg EB-5645 | 5 394 грн. |
ще 6 пропозицій
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16 см, 1.3 л
- Каструля з кришкою 20 см, 1.9 л
- Каструля з кришкою 24 см, 4.3 л
- Каструля з кришкою 28 см, 6.4 л
- Глибока сковорідка 24 см, 1.9 л
- Глибока сковорідка 28 см, 3.6 л
- Кухонні прилади
- 2 бакелітові підставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →