Набір посуду Edenberg EB-5612
Фото 7 |
Edenberg EB-5612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5612
Усі ціни 15 →Набір посуду Edenberg з литого алюмінію з мармуровим покриттям 15 пр. EB-5 | 5 616 грн. |
Edenberg EB-5612 | 10 127 грн. |
Набір посуду Edenberg із 15 предметів мармурове покриття червоний колір (E | 4 599 грн. |
Набір посуду казанів 15 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 4 590 грн. |
Набор посуды Edenberg с мраморным покрытием 15 предметов EB-5612 | 4 599 грн. |
ще 10 пропозицій
Комплектація:
- Ківш з кришкою 16 см, висота стінок 8.5 см, об'єм 1.2 л
- Каструля з кришкою 20 см, висота стінок 10.5 см, об'єм 2.2 л
- Каструля з кришкою 24 см, висота стінок 12 см, об'єм 4.1 л
- Каструля з кришкою 28 см, висота стінок 12.5 см, об'єм 6.3 л
- Сковорода 24 см, висота стінок 6.5 см, об'єм 2.2 л
- Сковорода 28 см, висота стінок 5.4 см, об'єм 2.5 л
- 2 бакелітові підставки
- Кухонна лопатка
- Ложка для спагеті
- Ополоник
РекомендуємоПорівняти в таблиці →