Навушники
BASEUS Bowie H1 Pro
Відео 3Фото 15 |
BASEUS Bowie H1 Pro |
|
Довгий час автономної роботи. Активне шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie H1 Pro
Усі ціни 17 →Навушники Baseus Bowie H1 Pro Noise-Cancelling Black (A00050601113-00) | 2 199 грн. |
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie H1 Pro Black | 4 399 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie H1 Pro Black (A00050601113-00) A00050601 | 2 729 грн. |
Baseus Bowie H1 Pro Black (A00050601113-00) 46526 | 2 592 грн. |
Baseus Bowie H1 Pro Black 46526 | 2 449 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →