Холодильник EDLER ED-275CIN сріблястий
EDLER ED-275CIN сріблястий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER ED-275CIN сріблястий
Усі ціни 19 →Edler Edler ED-275CIN | 9 699 грн. |
Холодильник Edler ED-275CIN | 8 509 грн. |
Холодильник Edler ED-275CIN | 8 555 грн. |
EDLER ED-275CIN | 8 510 грн. |
Холодильник EDLER ED-275CIN | 9 699 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації EDLER ED-275CIN
Ціни на EDLER ED-275CIN |
---|---|---|---|---|
EDLER ED-275CDT білий | від 7 899 грн. | 18 пропозицій | ||
EDLER ED-275CIN сріблястий | від 8 425 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →