Холодильник Heinner HF-H2206SF+ сріблястий
Фото 3 |
Heinner HF-H2206SF+ сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HF-H2206SF+ сріблястий
Усі ціни 21 →Холодильник Heinner HF-H2206SF+ | 9 299 грн. |
Холодильник із морозильною камерою HEINNER HF-H2206SF | 8 424 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Heinner HF-H2206SF | 8 973 грн. |
Холодильник Heinner HF-H2206SF+ | 9 436 грн. |
Холодильник Heinner HF-H2206SF+ | 9 674 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →