Морозильний лар EDLER ED-290B 290 л
EDLER ED-290B |
|
Класична морозильна скриня з відмінною місткістю, чудовою теплоізоляцією та високою потужністю заморозки. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у нижній сегмент середнього цінового діапазону. Подібний апарат забезпечує максимально тривале збереження продуктів. У моделі є функція відключення компресора, що дозволяє розморожувати та мити камеру зберігання за наявності електропідключення, щоб працювало LED-підсвічування.
Світлодіодне освітлення інтегроване у кришку. Додатково дверна стулка має замк, даючи можливість продуктам зберігатися в максимальній безпеці. Морозильна скриня EDLER ED-290B демонструє найвищу продуктивність. Це одна з моделей із потужністю заморозки до 18 кг на добу. Додатково виробником передбачено підтримку спеціальної функції швидкого заморожування. Для завантаження продуктів доступна камера зберігання збільшеного об'єму - в низькотемпературній зоні є 290 л вільного простору. Робоча камера отримала знімний кошик. На блоці налаштування передбачена зручна та зрозуміла LED-індикація. Морозильна скриня зможе надійно працювати навіть у разі проблемного електропідключення - ця модель дозволяє автономно зберігати холод протягом 36 год! Шум, що створюється під час роботи, не перевищує 42 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Купити EDLER ED-290B 290 л
Усі ціни 26 →EDLER ED-290B | 10 245 грн. |
Морозильна скриня EDLER ED-290B | 11 499 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-290B | 10 757 грн. |
EDLER ED-290B | 10 194 грн. |
Морозильный ларь Edler ED-290B | 10 998 грн. |